Το φετινό All Star game αποτελεί πια παρελθόν, με την ομάδα του Lebron κατακτά την νίκη σε αυτή την καθιερωμένη μονομαχία Ανατολής και Δύσης. Ο Kevin Durant αναδείχθηκε ο πολυτιμότερος της αναμέτρησης, ενώ ο Γιάννης Αντετοκούνμπο κατόρθωσε να σκοράρει 38 πόντους.
Οι θρυλικές στιγμές του ΝΒΑ που ξαναζήσαμε στο φετινό All Star game
Οι βολές του Γιάννη και η συνεργασία Wade/Lebron.
![Οι θρυλικές στιγμές του ΝΒΑ που ξαναζήσαμε στο φετινό All Star game](https://www.tovima.gr/wp-content/uploads/2019/02/20/GFHF.jpg)
Οι βολές του Γιάννη και η συνεργασία Wade/Lebron.
Ακολούθησε το Βήμα στο Google news και μάθε όλες τις τελευταίες ειδήσεις.