Αρχικά να πω το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό. Δεν υπάρχει κανένα Ολυμπιακός-Ζοτς εδώ. Ούτε Ολυμπιακός-Σλούκας. Πάει και τελείωσε. Οι Ερυθρόλευκοι απόψε ρίχνονται στη μάχη απέναντι σε μία ομάδα με ίδιους ακριβώς στόχους. Η Φενέρ είναι από εκείνες που έχουν ως φιλοδοξία ένα ακόμα Final 4 και γιατί όχι, την δεύτερή της Ευρωλίγκα.
Μιλουτίνοφ και ψηλών το ανάγνωσμα
Ο άκρως βελτιωμένος σέρβος σέντερ και η ανάγκη της βοήθειας των υπολοίπων στην κόντρα με την Φενέρμπαχτσε
![Μιλουτίνοφ και ψηλών το ανάγνωσμα](https://www.tovima.gr/wp-content/uploads/2018/11/15/milutinov.jpg)
Ο άκρως βελτιωμένος σέρβος σέντερ και η ανάγκη της βοήθειας των υπολοίπων στην κόντρα με την Φενέρμπαχτσε
Ακολούθησε το Βήμα στο Google news και μάθε όλες τις τελευταίες ειδήσεις.