Αγωνιστικά δεν υπάρχουν πολλά για να αναλύσει κανείς σχετικά με το αποψινό παιχνίδι.
Η ΑΕΚ των θαυμάτων μπροστά στην μεγαλύτερη πρόκληση
Όσοι βρεθούν στο γήπεδο απόψε, δεν θα πάνε για να δουν την ΑΕΚ να χάνει. Θα πάνε γιατί πιστεύουν. Όπως πιστεύουν και ο Ουζουνίδης με τους παίκτες του.
![Η ΑΕΚ των θαυμάτων μπροστά στην μεγαλύτερη πρόκληση](https://www.tovima.gr/wp-content/uploads/2018/10/23/31.jpg)
Όσοι βρεθούν στο γήπεδο απόψε, δεν θα πάνε για να δουν την ΑΕΚ να χάνει. Θα πάνε γιατί πιστεύουν. Όπως πιστεύουν και ο Ουζουνίδης με τους παίκτες του.
Ακολούθησε το Βήμα στο Google news και μάθε όλες τις τελευταίες ειδήσεις.