Ο Κώστας Τσιμίκας έδειξε στο ματς της Εθνικής μας ομάδας με την Ουγγαρία πως είναι παίκτης που πλέον έχει περάσει σε άλλο επίπεδο, σε σχέση με δυο χρόνια πριν.
Η επιμονή του Μαρτίνς και η εμπιστοσύνη στον Τσιμίκα
Η εμφάνιση του Τσιμίκα στο ματς της Εθνικής φανερώνει πρώτα απ' όλα την εμπιστοσύνη που πρέπει να υπάρχει στα νέα παιδιά. Κι αυτό έχει πει εδώ και καιρό ο Πέδρο Μαρτίνς στους συνεργάτες του. Τόσο για τον Τσιμίκα όσο και για τον Καμαρά.
![Η επιμονή του Μαρτίνς και η εμπιστοσύνη στον Τσιμίκα](https://www.tovima.gr/wp-content/uploads/2018/10/13/3.jpg)
Η εμφάνιση του Τσιμίκα στο ματς της Εθνικής φανερώνει πρώτα απ' όλα την εμπιστοσύνη που πρέπει να υπάρχει στα νέα παιδιά. Κι αυτό έχει πει εδώ και καιρό ο Πέδρο Μαρτίνς στους συνεργάτες του. Τόσο για τον Τσιμίκα όσο και για τον Καμαρά.
Ακολούθησε το Βήμα στο Google news και μάθε όλες τις τελευταίες ειδήσεις.